Hej.

Jeśli szukasz teamu do wspólnej gry w R6 to zapraszamy :)

Najpierw o nas:

Jesteśmy kilkuosobową grupą ludzi w wieku 30+, przeciętnego poziomu brąz-złoto, grającymi po pracy nie o złote majtki, a po to, by po tej pracy odpocząć. Staramy się grać bez spin (choć tarcia wiadomo, zdarzają się), nie musimy wygrywać za wszelką cenę, a ranga dynda nam.. wiadomo jak. Niemniej wygrywać lubimy jak każdy :) Szczególnie, jeśli wychodzi nam to z sensem. Generalnie na kanale jest wesoło jak to przy spotkaniu ludzi w podobnym wieku i podobnych oczekiwaniach :) Mniej więcej tak to wygląda.

Aha, grywamy prawie codziennie głównie po 22-giej (w różnej konfiguracji; każdy ma życie), a co najlepsze - organizujemy zloty :)

Jesteś zainteresowany ???

kliknij Rejestracja i przejdź przez proces rejestracji.

Po zarejestrowaniu się będziesz mógł skorzystać z forum, na którym zostawisz nam namiar na konto Uplay oraz kilka słów o sobie. Następnie w przypadku pozytywnej weryfikacji administrator skontaktuje się z Tobą przez platformę Uplay i jednocześnie nada uprawnienia do poruszania się po stronie - głównie forum, gdzie możesz zapoznać się z ważnymi informacjami (w tym z adresem serwera TeamSpeak).

Pozdrawiamy. Nieogary Nocą!